PROGRAMÁTOŘI PHP, KODÉŘI (vhodné i pro OZP) - úroveň senior / Programátoři počítačových aplikací

FirmaWeb & Media a.s.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 60 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

A11 z:11/4/2023 a:18/12/2023
PHP Programátor – senior
Pojď s námi tvořit e-shopy a zajímavé projekty na našem systému, pro malé i velké firmy, v menší ale stabilní společnosti s pohodovým kolektivem a klidným pracovním prostředím.
Nezajímá nás ani tak tvůj špičkový životopis a roky praxe, jako především tvoje logické myšlení a zájem učit se nové věci.

Náplň práce
• Vývoj našeho systému a nových či stávajících e-shopů a webových aplikací našich klientů
• Max. 1 času zabírá support.
Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít?
• PHP, SQL, HTML, CSS a JavaScript
• Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
• Zkušenosti potřebné na pozici seniora
S čím u nás budeš pracovat?
• PHP, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, git, GitLab
Co ti můžeme nabídnout?
• Moderní technické zázemí s minimálně dvěma monitory
• Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty
• Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem
• Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, s pravidelným navyšováním dle výkonu
• Možnost práce z domu.
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Valcířská 522, Frýdek-Místek - Lískovec, 73801, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: prémie

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Web & Media a.s., IČ: 27570819
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:18. 12. 2023
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Petra Znišťal
telefon:608 828 783
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Web & Media u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 40 000 Kč až 60 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: prémie, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Valcířská 522, Frýdek-Místek - Lískovec, 73801, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.